
Хлібопічка Vimar VBM-725 (i33831)
4 051 ₴
- Готово до відправки
- Код: 33831
Приготувати пишний домашній хліб самостійно тепер нескладно, адже у Вашому арсеналі є хлібопічка Vimar VBM-725.Vimar VBM-725 - відмінна хлібопічка, в якій можна приготувати не тільки хліб, а й джем і йогурт. Наявність тістоміса допомагає створювати хліб і випічку по складній рецептурі. Там, де людині буде складно і утомливо займатися замешиванием тесту, завжди прийде на допомогу тістомісильник. Він здатний дати тісту ту консистенцію, яку вимагає рецептура.Модель має механізм відстрочки старту, який дозволяє запрограмувати початок роботи на період до 15 годин. Тобто Вам достатньо закласти всі інгредієнти, поставити час початку роботи і до потрібного терміну Ви отримаєте свіжу ароматну випечку.Готовое блюдо може зберігатися в теплому вигляді ще тривалий час, адже хлібопічка Vimar VBM-725 вміє підтримувати температуру всередині камери.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vimar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна вага випічки | 1 кг |
| Відстрочка старту | Так |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Регулювання ваги випічки | Так |
| Стан | Новий |
| Форма випічки | буханець |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вибір кольору скориночки | Так |
| Дисплей | Так |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Підтримання температури | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіанти кольору скоринки | світла, средняя , темна |
| Габарити | 43 х 34 х 28 см |
| Особливості | вибір розміру хліба, вибір кольору скоринки, Оглядове вікно, форма з антипригарним покриттям |
| Програми | швидка випічка, джем, кекс, житній хліб, тісто, йогурт |
- Ціна: 4 051 ₴
