-3%

Жорсткий диск 3.5" 16TB Seagate (ST16000VE005) (s734312)
28 706 ₴
27 754 ₴
- Готово до відправки
- Код: 734312
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seagate |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Об`єм буфера | 512 MB |
| Об'єм накопичувача | 16000 GB |
| Швидкість обертання | 7200 об/хв |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність | 10 Вт |
| Швидкість передавання даних | 240 Мбіт/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 754 ₴


