
Ваги підлогові Yunmai X Smart Scale (YMBS-M268) (n705842)
1 034 ₴
- Готово до відправки
- Код: 705842
Розумні ваги YUNMAI X Smart Scale представляють сучасне та багатофункціональне рішення для всебічного моніторингу вашого тіла та ваги. Цей пристрій поєднує в собі стильний, компактний дизайн з яскравим та чітким дисплеєм, повним спектром датчиків та простою зарядкою.
Для максимально швидкого та комфортного заряджання ваг, використовуйте порт для заряджання та зарядний кабель типу C. Завдяки функції скидання налаштувань, ви зможете за лічені секунди скинути всі непотрібні налаштування та повернутися до заводського функціоналу.
Спеціальний додаток YUNMAI для смартфонів дозволяє синхронізуватися з вагами, щоб детальніше моніторити стан вашого тіла. Просто увімкніть опцію Bluetooth на вашому мобільному телефоні, відкрийте додаток YUNMAI для автоматичного підключення до пристрою. Встаньте на ваги, здійсніть вимірювання, після чого ви зможете синхронізувати дані в реальному часі на свій мобільний телефон для відображення та аналізу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yunmai |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Точність вимірювання | 100 г |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудована пам'ять, користувачів | 16 |
| Габарити | 2.6 х 26 х 26 см |
| Діагностичні виміри | біологічного віку, графік зміни ваги , частка жирової тканини , частка кісткової маси , індексу маси тіла , кількість рідини , оптимальної ваги , частка м'язової маси |
| Додаткові функції | Bluetooth, Автоматичне вимкнення |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал | Загартоване скло |
| Призначення | побутові |
| Особливості | Bluetooth, індикатор низького заряду батарей, індикатор перевантаження, під'єднання до смартфона, підсвічування екрана, Прогумовані ніжки, автоматичне увімкнення/вимкнення |
| Живлення | Вбудована батарея |
| Техніка увімкнення | automatic switch-on |
| Тип роботи | електронні |
| Колір | Білий |
- Ціна: 1 034 ₴








