
Сканер Kodak E1040 (8011892) (u681732)
35 612 ₴
- Готово до відправки
- Код: 681732
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Швидкий, надійний та тихий сканер Kodak E1030 ідеально підходить для сканування невеликих та середніх обсягів документів до 4000 сторінок на день, наприклад, для логістичних компаній, приймальних готелів, невеликих офісів та будинку. З легкістю оцифровуйте документи різних розмірів, паспорти та посвідчення особи та надсилайте їх туди, де вони потрібні, за допомогою Kodak Alaris E1030.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kodak |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | USB |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Сканер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.3 кг |
| Ширина | 312 мм |
| Висота | 182.5 мм |
| Глибина | 204 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Датчик зображення | CMOS|CIS |
| Місткість лотка автоподавача | 80 аркушів |
| Інтерфейс користувача | дисплей |
| Джерело світла | LED |
| Операційна система | CITRIX Certified|Linux Ubuntu|Windows 11|Windows Server 2019 and 2022 x64 Editions|Windows 10 |
| Оптична роздільна здатність | 600 dpi |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 16 бит |
| Розрядність кольорового сканування | 24 бит |
| Сканування візиток | Да |
| Швидкість остаточного сканування | 40 стор./хв |
| Тип сканера | документ-сканер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 612 ₴






