
Плита Gorenje GGI5C21WF-B (b635548)
17 299 ₴
17 269 ₴
- Готово до відправки
- Код: 635548
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Газова плита Gorenje GGI5C21WF-B — це сучасне рішення для комфортного та ефективного приготування їжі. Вона оснащена 4 газовими конфорками, які забезпечують швидке нагрівання та точний контроль температури. Духовка об'ємом 67 л ідеально підходить для випікання та запікання великих страв. Електронний дисплей IconLed допомагає контролювати процес готування, а чавунні решітки гарантують стійкість посуду. Класичний білий дизайн чудово доповнить будь-яку кухню.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 39.5 кг |
| Характеристики духової шафи | |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Гриль | Так |
| Кількість стекол дверцят духовки | 2 |
| Тип гриля | газовий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 85 см |
| Газ-контроль | духовка "поверхні" |
| Глибина | 59.4 см |
| Зони нагрівання | газові |
| Індикатор температури | Немає |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість напрямних | 5 |
| Кришка варильної поверхні | немає |
| Матеріал решіток поверхні | чавун |
| Потужність і тип конфорок | 1.9 кВт , 3 кВт, 1 кВт |
| Напруга/частота | 220-240 В/50 Гц |
| Особливості | регулювання температури, Термостат, Таймер |
| Особливості духовки | освітлення , термостат, стандартний деко |
| Під'єднання до балонного газу | Да |
| Підсвітка | Да |
| Корисний об'єм | 67 л |
| Режими приготування | гриль, нижнє нагрівання |
| Тип | Газова |
| Тип духовки | Газова |
| Тип напрямних | дротяні |
| Тип очищення | піролітична |
| Колір | Білий |
| Ширина | 50 см |
| Електрозапалювання | конфорки | духовка |
| Електрозапалювання в духовці | в ручці |
| Електропідпалювання поверхні | в ручці |
| Ящик для посуду | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 269 ₴









