
Принтер чеків HPRT TP80K USB, Ethernet, Serial, black (22950) (g431734)
5 409 ₴
- Готово до відправки
- Код: 431734
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Принтер чеків HPRT TP80K USB, Ethernet, Serial, black (22950) — це поєднання компактності, швидкості та надійності. Тип його друку — термодрук, що забезпечує високу якість і швидкість роботи. Зі швидкістю друку 230 мм/с ви можете бути впевнені в ефективності обслуговування клієнтів. Принтер підтримує ширину витратного матеріалу 80 мм, що дозволяє гнучко адаптуватися до різних потреб.
Інтерфейси підключення: RS-232, Ethernet, USB — роблять цей принтер універсальним для будь-якої POS-системи. Крім того, він оснащений 4 МB SDRAM і 4 MB FlashROM для стабільної й швидкої роботи. Пристрій легко інтегрується з популярними ОС як-от Windows, Linux, MacOS, завдяки чому його налаштування не викликає труднощів.
Особливу увагу заслуговує LED-підсвічування, яке відображає стан роботи пристрою, і глянсова поверхня кришки, що додає йому стильного вигляду. Унікальна функція повторного друку забезпечує швидке виправлення помилок, а запатентований подвійний обрізач розрахований на 1.5 мільйона різів, що підвищує довговічність принтера. Така техніка не лише економить місце на касі, але й підвищує загальну ефективність вашої роботи.
Інтерфейси підключення: RS-232, Ethernet, USB — роблять цей принтер універсальним для будь-якої POS-системи. Крім того, він оснащений 4 МB SDRAM і 4 MB FlashROM для стабільної й швидкої роботи. Пристрій легко інтегрується з популярними ОС як-от Windows, Linux, MacOS, завдяки чому його налаштування не викликає труднощів.
Особливу увагу заслуговує LED-підсвічування, яке відображає стан роботи пристрою, і глянсова поверхня кришки, що додає йому стильного вигляду. Унікальна функція повторного друку забезпечує швидке виправлення помилок, а запатентований подвійний обрізач розрахований на 1.5 мільйона різів, що підвищує довговічність принтера. Така техніка не лише економить місце на касі, але й підвищує загальну ефективність вашої роботи.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HPRT |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | Ethernet, USB |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Принтер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна швидкість друку | 230 мм/с |
| Розмір буфера пам'яті | 4 МB SDRAM / 4 MB FlashROM |
| Температура зберігання | - 20 ℃ до 70 ℃ |
| Тип | Настільний |
| Тип друку | термодрук |
| Колір | Чорний |
| Ширина витратного матеріалу | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 409 ₴








