-34%

Смарт-поїлка Cecotec Bebedero Pumba 2200 Refresh (CCTC-09561) (g757297)
1 999 ₴
1 314 ₴
- Готово до відправки
- Код: 757297
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості Cecotec Pumba 2200 Refresh
Об’єм 2 літри — вистачить на тривалий період
Завдяки системі фонтанчика зберігається свіжість води протягом тривалого часу
LED-підсвічування та віконце для контролю кількості води
Потрійна система фільтрів, за якими зручно доглядати, щоб у тварин завжди була чиста вода
Система водоспаду та тиха робота, щоб не лякати тварину
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cecotec |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | 0.57 кг |
| Різновид заклепника | 40 дБ |
| Вбудований фільтр | Да |
| Висота робочого столу | 2 л |
| Гарантійний термін | 24 |
| Глибина | чорний |
| Вантажність | Немає |
| Діаметр заклепок, мм | Немає |
| Конструкція верстата | для кішок/для собак |
| Максимальна висота підіймання | - |
| Максимальне навантаження | смарт-поїльник |
| Матеріал інструмента | Немає | Так |
| Матеріал корпусу | 19.5 см |
| Матеріал руків'я | - |
| Матеріали заклепок | 1 шт |
| Мінімальна висота підйому | мережа / акумулятор |
| Особливості | пластик |
| Покриття робочої частини | - |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Немає |
| З лабіринтом | Немає |
| Твердість сталі інструмента | - немає |
| Тип | Немає, Немає, Немає |
| Тип заклепок | Немає |
| Ширина | 233х195х135 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 314 ₴







