-2%

Капсульна кавоварка Cecotec FreeStyle Latte (CCTC-01852) (d642749)
8 999 ₴
8 816 ₴
- Готово до відправки
- Код: 642749
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cecotec |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тиск помпи | 20 бар |
| Споживана потужність | 1350 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип використовуваної кави | Мелений, Капсули |
| Тип управління | Сенсорне |
| Об`єм | 1.6 л |
| Тип кавоварки | Капсульна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.8 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 31.5 х 18 х 30 см |
| Комплектація | мірна ложка, піддон для збирання крапель, фільтр, кавоварка |
| Об'єм | 1.6 л |
| Програмовані напої | американо , капучино , кава лунго , лате, еспресо |
| Спосіб розміщення | окремішній |
| Функції | вибір обсягу порції, автовимкнення |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 816 ₴
