-2%

Батут Salta Combo круглий 251 см Black (587A) (e600728)
12 390 ₴
12 130 ₴
- Готово до відправки
- Код: 600728
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
З Salta Combo ви отримуєте міцний і надійний батут виконаний виключно з високоякісних матеріалів. Батут забезпечений стабільною і міцною конструкцією рами, виконаної з стійких до корозії матеріалів. Salta Combo оснащений надзвичайно товстим і широким захисним матом. Двічі оцинковані пружини конічної форми, забезпечують неперевершене задоволення від стрибків, довгі роки експлуатації і гарантовано подарують безліч яскравих емоцій!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SALTA |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 51.8 кг |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 76 см |
| Висота із захисною сіткою | 258 см |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр | 251 см |
| Кількість пружин | 48 шт. |
| Форма | Круглий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 130 ₴




