-7%

Батут Salta Combo круглий 427 см Зелений (586G) (z600692)
29 990 ₴
27 931 ₴
- Готово до відправки
- Код: 600692
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
З Salta Combo ви отримуєте міцний і надійний батут виконаний виключно з високоякісних матеріалів. Батут забезпечений стабільною і міцною конструкцією рами, виконаної з стійких до корозії матеріалів. Salta Combo оснащений надзвичайно товстим і широким захисним матом. Двічі оцинковані пружини конічної форми, забезпечують неперевершене задоволення від стрибків, довгі роки експлуатації і гарантовано подарують безліч яскравих емоцій!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SALTA |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 84.65 кг |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 88 см |
| Висота із захисною сіткою | 270 см |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр | 427 см |
| Кількість пружин | 80 шт. |
| Форма | Круглий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 931 ₴





