-3%

Сушильна машина Electrolux EW6D171YU (c517572)
23 199 ₴
22 424 ₴
- Готово до відправки
- Код: 517572
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Electrolux EW6D171YU — це надійна сушильна машина, яка об'єднує передові технології для ефективного сушіння білизни. Завдяки технології SensiCare, машина автоматично регулює тривалість циклу, використовуючи рівно стільки електроенергії, скільки необхідно для певного завантаження, що дозволяє уникати надмірного споживання ресурсів і зберігати свіжість тканин.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Об'єм барабану | 118 л |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 85 см |
| Глибина | 63.8 см |
| Кількість програм | 14 |
| Максимальне завантаження | 7 кг |
| Об'єм контейнера для конденсату | 5.56 л |
| Особливості | блокування від випадкового натискання, дитячий замок, Звуковий сигнал, легке прасування (антисминювання), відкладений старт, таймер відкладення старту |
| Програми | блузи/сорочки, верхній одяг, гігієнічна, делікатне сушіння, делікатні тканини, джинси, постільну білизну, синтетика, змішані тканини, спортивний одяг, шерсть, еко, бавовна |
| Мережева напруга | 220-240 В |
| Спосіб встановлення | окремішній |
| Колір дверцят | білий |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Ширина | 59.6 см |
| Енергоспоживання | 0.71 кВт/час |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 424 ₴




