-11%

Сушильна машина Haier HD90-A3Q979U1-S (n517567)
37 999 ₴
33 922 ₴
- Готово до відправки
- Код: 517567
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відкрийте для себе найбільш ексклюзивний і індивідуальний досвід сушіння з I-Pro Серії 7 Plus, новою сушильною машиною Haier. Підключена екосистема цієї машини, яка працює через застосунок hOn, дозволяє повністю налаштовувати процес сушіння навіть дистанційно, тоді як інтегровані технології сушіння та чудовий дизайн забезпечують продуктивність ще вищого рівня. Сучасні інверторні двигуни в сушильних машинах Haier створені для довговічності. Відсутність вугільних щіток значно зменшує тертя, що означає менше вібрації та більше економії енергії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haier |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 54 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Об'єм барабану | 112 л |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 85 см |
| Глибина | 68 см |
| Діаметр люка | 38 см |
| Кількість програм | 14 |
| Кількість режимів сушіння | 14 |
| Максимальне завантаження | 9 кг |
| Особливості | конструкція барабана, кошик для сушіння шерсті, встановлення в колону, встановлення ступеня сушіння, функція дозавантаження, шланг для відведення конденсату, інверторний двигун |
| Програми | верхній одяг, делікатне сушіння, дитячі речі, об'ємні речі, рушники, постільну білизну, пухові вироби, сорочки, синтетика, змішаний тип білизни, спортивний одяг, шерсть, екобавовна, бавовна |
| Мережева напруга | 220-240 В |
| Спосіб встановлення | окремішній |
| Колір дверцят | чорний |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Ширина | 59.5 см |
| Енергоспоживання | 0.53 кВт/год |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 922 ₴









