-16%

Сушильна машина Haier HD90-A3939R-S (n517566)
32 999 ₴
27 797 ₴
- Готово до відправки
- Код: 517566
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сушильна машина Haier I-Pro 3 HD90-A3939R-S Silent Inverter 9 кг
Клас енергоспоживання А+++ допоможе вам значно скоротити витрати на електроенергію. Ви не тільки заощадите гроші, а й зробите позитивний вплив на навколишнє середовище.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haier |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 50 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Об'єм барабану | 112 л |
| Колір корпусу | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 84.5 см |
| Глибина | 66.5 см |
| Кількість програм | 15 |
| Максимальне завантаження | 9 кг |
| Особливості | діаметр люка: 38 см кут відчинення дверцят: 160° акустичний сигнал завершення програми |
| Програми | блузи/сорочки, верхній одяг, делікатне сушіння, постільну білизну, синтетика, спортивний одяг, шерсть, бавовна |
| Мережева напруга | 220-240 В |
| Спосіб встановлення | окремішній |
| Колір дверцят | чорний |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Ширина | 60 см |
| Енергоспоживання | 1.58 кВт/цикл |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 797 ₴
