
Духова шафа Electrolux LOB8S39WZ (q517174)
35 977 ₴
- В наявності
- Код: 517174
Steamify® - ваш помічник у приготуванні на пару
Функція Steamify® ще більше спрощує приготування чудових страв. Введіть температуру приготування, яку ви зазвичай дотримуєтеся, і духова шафа автоматично відрегулює налаштування, довівши страву до досконалості за допомогою пари. Експерт із застосування пари подарує вам кориснішу.
Термощуп забезпечить точність приготування
Завдяки термощупу ви зможете щоразу добиватися ідеальних результатів. Він дозволяє стежити за ходом приготування, вимірюючи
температуру усередині продукту. Він навіть дасть вам знати, коли їжа доведена до потрібної температури і завершить приготування.
Інтуїтивно зрозумілий та функціональний сенсорний дисплей: все під рукою
У духовці з сенсорним дисплеєм TFT можна легко регулювати температуру і час приготування будь-яких страв, від мафінів до
лосося. Ми надаємо вам необхідні технології та допомогу у приготуванні ваших улюблених страв.
Економія часу за рахунок функції швидкого розігріву
Завдяки функції швидкого розігріву духова шафа буде готова на вашу першу вимогу. Вигране в порівнянні зі звичайним
Розігрівши час ви зможете витратити на страви, що більш запам'ятовуються.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Вага | 33.3 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Дисплей | Так |
| Тип гриля | електричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 59.4 х 59.5 х 56.7 |
| Додаткові функції | великий гриль, верхнє нагрівання, гриль, нижнє та верхнє нагрівання, нижнє нагрівання, піца, Таймер, конвекція |
| Кількість програм | 22 |
| Кількість скел дверцят | 2 |
| Потужність гриля | 2000 Вт |
| Об'єм | 70 л |
| Особливості | блокування панелі керування, Таймер, утоплювані регулятори, вентилятор охолодження |
| Підсвітка | Да |
| Розміри ніші для вбудовування | 59 x 56 x 55 см |
| Система очищення | піролітична |
| Тип | Електричний |
| Тип напрямних | дротяні |
| Керування | електронне |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 35 977 ₴








