
Морозильна скриня Edler ED-350A (p511030)
12 373 ₴
- Готово до відправки
- Код: 511030
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості і характеристики морозильної скрині EDLER ED-350A:
- Електронний контроль температури з механічним циферблатом
- Колір: Білий
- Корисний об'єм: 340 л
- Світлові індикатори роботи: Є
- Кошик для продуктів: входить в комплектацію
- Тип встановлення: Окремо
- Габарити: 83 х 113 х 71.5 см
- Країна реєстрації бренду: Україна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edler |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кліматичний клас | T |
| Кількість компресорів | 1 |
| Загальний об`єм | 350 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Тип морозильної камери | морозильна скриня |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 83 см |
| Глибина | 71.5 см |
| Додатково | захист від перепадів напруги, швидке заморожування |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Кількість відділень | 1 |
| Особливості | регульована температура, індикація увімкнення |
| Корисний об'єм | 340 л |
| Система розморожування | статична |
| Спосіб встановлення | окремішній |
| Суточне споживання ел. енергії | 0.79 кВт |
| Тип компресора | звичайний |
| Тип відділень | кошики |
| Хладагент | R600a |
| Колір | Білий |
| Ширина | 113 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 373 ₴

