
Морозильна скриня HEINNER HCF-200CNHE++ (o511021)
10 697 ₴
- Готово до відправки
- Код: 511021
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Heinner |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кліматичний клас | SN, ST, T |
| Кількість компресорів | 1 |
| Загальний об`єм | 198 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Тип морозильної камери | морозильна скриня |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 38 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Потужність заморожування | 15 кг/добу |
| Рівень шуму | 46 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час збереження температури без електроенергії | 42 часа |
| Висота | 84 см |
| Глибина | 63 см |
| Клас енергоефективності | E |
| Кількість відділень | 1 |
| Особливості | індикатор температури мороз.камери, регульована температура, індикація увімкнення |
| Корисний об'єм | 198 л |
| Система розморожування | статична |
| Спосіб встановлення | окремішній |
| Суточне споживання ел. енергії | 0.209 кВт |
| Тип компресора | інверторний |
| Тип відділень | кошики |
| Хладагент | R600a |
| Колір | Білий |
| Ширина | 111.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 697 ₴

