
Морозильна скриня HEINNER HCF-246CNHE++ (d511017)
13 385 ₴
- Готово до відправки
- Код: 511017
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Heinner |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кліматичний клас | SN, T |
| Кількість компресорів | 1 |
| Загальний об`єм | 246 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Тип морозильної камери | морозильна скриня |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 38 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Потужність заморожування | 15 кг/добу |
| Рівень шуму | 46 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час збереження температури без електроенергії | 42 часа |
| Висота | 84 см |
| Глибина | 63 см |
| Клас енергоефективності | F |
| Кількість відділень | 1 |
| Особливості | регульована температура, індикація увімкнення |
| Корисний об'єм | 246 л |
| Система розморожування | статична |
| Спосіб встановлення | окремішній |
| Суточне споживання ел. енергії | 0.209 кВт |
| Тип компресора | звичайний |
| Тип відділень | кошики |
| Хладагент | R600a |
| Колір | Білий |
| Ширина | 111.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 385 ₴

