
Морозильна скриня Grifon GRML-150M (e511006)
6 776 ₴
- Готово до відправки
- Код: 511006
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зручна та сучасна морозильна скриня Grifon GRML-150M з герметичною кришкою та класичним дизайном стане вашим надійним помічником і зробить необхідні запаси на весь рік. Компактна скринька Grifon GRML-150M дозволяє встановити її практично в будь-якому місці та використовувати для тривалого зберігання запасів як у комерційних, так і в побутових цілях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grifon |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 30 міс |
| Кліматичний клас | T, SN, ST, N |
| Кількість компресорів | 1 |
| Загальний об`єм | 145 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Тип морозильної камери | морозильна скриня |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 27 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Потужність заморожування | 10 кг/добу |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час збереження температури без електроенергії | 26 годин |
| Висота | 85 см |
| Глибина | 55 |
| Додатково | швидке заморожування |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Кількість відділень | 1 |
| Особливості | індикація увімкнення |
| Корисний об'єм | 145 л |
| Система розморожування | статична |
| Спосіб встановлення | окремішній |
| Тип компресора | звичайний |
| Тип відділень | кошики |
| Хладагент | R600a |
| Колір | Білий |
| Ширина | 71 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 776 ₴
