
Морозильна скриня Gorenje FH10EAW (n510984)
7 254 ₴
- Готово до відправки
- Код: 510984
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Морозильна скриня Gorenje FH10EAW - це високоякісний прилад, який відповідає всім сучасним стандартам. Ця морозильна скриня призначена для використання в побуті, для заморожування свіжої їжі та тривалого зберігання замороженої їжі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кліматичний клас | SN, T |
| Кількість компресорів | 1 |
| Загальний об`єм | 95 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Тип морозильної камери | морозильна скриня |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 22 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Потужність заморожування | 5 кг/добу |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час збереження температури без електроенергії | 16 годин |
| Висота | 85.4 см |
| Глибина | 47.9 см |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Кількість відділень | 1 |
| Особливості | Дверний замок, Прихований конденсатор, Захист від замерзання FreezeProtect -15 °C |
| Корисний об'єм | 95 л |
| Система розморожування | ручна |
| Спосіб встановлення | окремішній |
| Суточне споживання ел. енергії | 0.46 кВт |
| Тип компресора | звичайний |
| Тип відділень | полиці |
| Колір | Білий |
| Ширина | 54.6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 254 ₴
