-1%

Морозильна скриня Ardesto FRM-362MCH (i510980)
14 999 ₴
14 842 ₴
- Готово до відправки
- Код: 510980
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Морозильна скриня білого кольору з механічним керуванням, функцією швидкого заморожування та продуктивністю 17 кг/24 год. Енергозбереження відповідає класу А+, а корисний об’єм становить 362 л. Час автономного живлення без споживання енергії – 50 год.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кліматичний клас | T, SN, ST, N |
| Кількість компресорів | 1 |
| Загальний об`єм | 362 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Тип морозильної камери | морозильна скриня |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 47.1 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Потужність заморожування | 17 кг/добу |
| Рівень шуму | 44 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час збереження температури без електроенергії | 50 годин |
| Висота | 74.5 см |
| Глибина | 82.5 см |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Кількість відділень | 2 |
| Особливості | Швидке заморожування |
| Корисний об'єм | 362 л |
| Система розморожування | статична |
| Спосіб встановлення | окремішній |
| Тип компресора | звичайний |
| Тип відділень | кошики |
| Колір | Білий |
| Ширина | 125 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 842 ₴








