
Пральна машина Electrolux EW6F3414UU (v466790)
22 299 ₴
21 486 ₴
- Готово до відправки
- Код: 466790
SensiCare - це технологія визначення завантаження, що вимірює об'єм завантаження та регулює програму, що дає змогу зберегти до 30% часу, води та енергії за одне завантаження. Це забезпечує ретельне й оптимізоване прання для кожного предмета одягу.
UniversalDose активує капсули Pods на 60% швидшеУнікальний висувний контейнер UniversalDos підходить для всіх пральних засобів, а капсули Pods у ньому розчиняються на 60% швидше. Його легко висувати та розбирати, а вихровий рух води підтримує чистоту всередині. Засіб для прання залишається до початку циклу, що зменшує його надмірне використання.
Скоротіть час прання з Time ManagerНе періть довше, ніж вам потрібно. Використовуйте регульовану 4-етапну функцію Time Manager для прання одягу та витрачайте менше часу, щоб завершити цикл прання.
Програма «Гігієна» видаляє 99,99% бактерій і вірусівПрограма «Гігієна», сертифікована Swissatest, комбінує цикл прання та парового оброблення для видалення понад 99,99% бактерій і вірусів за температури вище 60°C. Також знижується кількість пилку та алергенів для гігієнічно чистого одягу після кожного прання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас віджиму | C |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 74.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 84.7 см |
| Глибина | 63.6 см |
| Дисплей | Да |
| Кількість програм | 14 |
| Кількість білизни під час сушіння | 7 кг |
| Корпус | повнорозмірний |
| Максимальне завантаження білизни | 10 кг |
| Максимальна швидкість віджимання, об/хв | 1400 об./хв |
| Особливості | захисне блокування дверцят, звуковий сигнал закінчення програми, індикація залишку часу до закінчення прання, індикація режиму роботи, сенсор завантаження, індикація блокування дверей |
| Споживання води за 1 цикл | 65 л |
| Споживання електроенергії за 1 цикл | 0.81 кВт/час |
| Програми прання | швидке прання , делікатне прання , щоденне прання , сорочки , ручне прання , синтетика , змішане прання , спортивний одяг , прання антиалергічне , темну білизну , бавовна , бавовна еко , шерсть, джинси |
| Спосіб встановлення | окремішній |
| Технічні особливості | замочування , відтермінування старту, замок від дітей |
| Тип | Автомат |
| Тип завантаження | фронтальне завантаження |
| Функції | вибір кількості обертів викручування, кількість полоскань, скасування віджимання, відтермінування прання, попереднє прання, слив, старт/пауза, вибір температури |
| Колір дверцят | чорний |
| Ширина | 59.7 см |
- Ціна: 21 486 ₴






