
Сушильна машина Samsung DV90BB5245AEUA (k371499)
30 416 ₴
- В наявності
- Код: 371499
Заощаджуйте гроші та бережіть довкілля, споживаючи менше електроенергії*. Тепловий насос забезпечує енергоефективний, економічний та дбайливий спосіб сушіння вашого одягу. Вона має клас енергоефективності A+++, оскільки в ній використовується «холодоагент» замість електрики для нагрівання повітря і рециркуляція теплого повітря, щоб уникнути зайвих витрат енергії.
Знищення бактерійЗапобігайте скупченню бактерій на одязі, білизні та дитячих м'яких іграшках. Цикл Гігієна виконує гігієнічне очищення як сухих, так і вологих речей* без шкоди для продуктивності сушіння. Під впливом високих температур у процесі сушіння видаляється 99% бактерій.
Відкривайте так, як вам зручно Дверцята, що перевішуютьсяВиберіть напрямок, в якому будуть відкриватися дверцята, що перевішуються, відповідно до планування вашого дому, розташування меблів і своїх звичок. Стіни більше не завада! Крім того, прозорі дверцята дозволяють легко побачити процес сушіння.
Фільтр 2 в 1Виконуйте обслуговування вашої сушильної машини без проблем і оптимізуйте продуктивність і безпеку сушіння. Інноваційний фільтр «два в одному» містить двошаровий сітчастий фільтр. Тому відпадає потреба у використанні фільтра для теплообмінника, що спрощує обслуговування машини. Також доступні два сповіщення про необхідність очищення фільтра і теплообмінника.
Технологія Air WashОсвіжіть одяг без прання, виварювання, чищення та мийного засобу. Технологія Air Wash дезодорує одяг та постільну білизну, тому вони завжди матимуть запах свіжості. Неприємні запахи видаляються за допомогою надзвичайно гарячого повітря. Отже, ваш одяг буде виглядати наче після сухого очищення і залишатиметься свіжим протягом тривалішого часу.
Швидке сушіння 35'Швидко висушіть будь-який одяг, наприклад, робочу форму або шкільну сорочку. 35-хвилинний цикл зі Швидким сушінням дозволяє повністю висушити невелику кількість білизни (1 кг) лише за 35 хвилин*. Він безпечно сушить відразу кілька предметів гардероба за високої температури.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 50 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Дисплей |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 85 см |
| Глибина | 60 см |
| Кількість програм | 16 |
| Максимальне завантаження | 9 кг |
| Програми | air refresh, швидке сушіння 35', верхній одяг, час сушіння, гігієна, делікатні тканини, рушники, постільну білизну, сорочки, синтетика, змішані тканини, сушіння праскою, тепле повітря, холодне повітря, шерсть, бавовна |
| Мережева напруга | 220-230 В |
| Спосіб встановлення | окремішній |
| Колір дверцят | чорний |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Ширина | 60 см |
| Енергоспоживання | 192 кВт/год |
- Ціна: 30 416 ₴









