-12%

Сушильна машина Beko B5T68243 (f371486)
25 999 ₴
22 842 ₴
- Готово до відправки
- Код: 371486
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Делікатніше прання завдяки хвилеподібній траєкторії в барабані. Сушіння не завжди корисне для одягу. Саме тому вигнуте скло дверцят у системі AquaWave і лопатки спеціальної конструкції, що переміщують білизну хвильовими рухами всередині барабана, роблять процес прання менш шкідливим для одягу, а сушіння – ефективнішим. Висока ефективність і довговічність, низький рівень шуму. Не турбуйтеся про величезні рахунки за електроенергію та позбавтеся головного болю, що виникає через сильний шум щоразу, коли сушите одяг. Завдяки конструкції без щіток двигун ProSmart гарантує енергоефективність, знижений рівень шуму та підвищену довговічність – і все це в одному пристрої. Завдяки цьому сушильна машина працюватиме продуктивніше, не навантажуючи бюджет і не додаючи зайвих турбот.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 45 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Об'єм барабану | 110 л |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 84.6 см |
| Глибина | 60.5 см |
| Кількість програм | 15 |
| Кількість режимів сушіння | 15 |
| Максимальне завантаження | 8 кг |
| Програми | ready to wear, час сушіння, гігієнічна, гігієнічно освіжний цикл, джинси, мікс, нічній, освіжити з парою, пухові вироби, синтетика, спортивний одяг, шерсть, екобавовна, експрес, бавовна |
| Мережева напруга | 220-230 В |
| Спосіб встановлення | окремішній |
| Колір дверцят | сріблястий | білий |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Ширина | 59.8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 842 ₴




