-5%

Сушильна машина Candy ROEH10A2TCEX-S (d371477)
24 999 ₴
23 675 ₴
- Готово до відправки
- Код: 371477
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Candy: історія успіху — від першої італійської пральної машини до модельного ряду побутової техніки з Wi-Fi.
Все почалося в 1945 році, коли Candy створила першу італійську пральну машину. З того часу Candy стали невіднятною частиною сімейного життя, пропонуючи споживачеві продукти, які спрощують повсякденний побут.
Італійське походження відчувається у кожному побутовому приладі. На шести заводах у Європі та Азії виробляють техніку, в якій тісно переплелися колосальний досвід проєктування, творчий потенціал та вишуканий стиль, характерний італійській культурі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Candy |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 43.7 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Об'єм барабану | 125 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 85 см |
| Глибина | 61.1 см |
| Кількість програм | 16 |
| Максимальне завантаження | 11 кг |
| Програми | білі речі, джинси, щоденне сушіння 45 хв, щоденне сушіння 59 хв, мале завантаження, освіження речей, згладжування складок, сорочки, синтетика, спортивні речі, темні та кольорові речі, шерсть (woolmark), еко 30 хв, бавовна |
| Мережева напруга | 220-230 В |
| Спосіб встановлення | окремішній |
| Колір дверцят | білий |
| Колір корпусу | білий із хромованим кільцем на люкі |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Ширина | 59.6 см |
| Енергоспоживання | 1.21 кВт*ч |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 675 ₴









