-9%

Духова шафа Gorenje BOSB6737E06X (j241515)
16 499 ₴
15 005 ₴
- Готово до відправки
- Код: 241515
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Словенія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Клас енергоспоживання | A |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Вага | 30 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Тип гриля | інфрачервоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 66 x 62 x 67.5 см |
| Додаткові функції | гриль, нижнє та верхнє нагрівання, Таймер, конвекція |
| Кількість програм | 13 |
| Кількість скел дверцят | 2 |
| Потужність гриля | 1500 Вт |
| Об'єм | 77 л |
| Особливості | COOK3, механічний програматор, відкидний гриль, піца, дротяні напрямні, разморозка, Таймер, індикатор попереднього нагрівання, примусова вентиляція |
| Підсвітка | Да |
| Розміри ніші для вбудовування | 59 - 60 x 56 - 56.4 x 55 см |
| Система очищення | емаль легкого очищення, очищення парою |
| Тип | Електричний |
| Тип напрямних | телескопічні |
| Керування | Механічне |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 005 ₴








