-9%

Духова шафа Whirlpool OMK38HU0B (n241514)
12 499 ₴
11 384 ₴
- Готово до відправки
- Код: 241514
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вбудована електрична духова шафа Whirlpool OMK38HU0B: гідролітичне очищення Smart Clean, знімні напрямні, клас енергоспоживання A. Інноваційна функція Cook3 дасть змогу одночасно готувати до трьох різних страв одночасно. Користувач може бути впевненим, що запахи не змішаються. Наявність таймера позбавить від постійного контролю за процесом. Поки готується їжа, можна спокійно займатися іншими справами і не турбуватися, що упустить момент, і страва пригорить. 8 програм багатофункціональної духової шафи Whirlpool OMK38HU0B дають змогу досягти ідеальних результатів, не залежно від того, що готуєте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Стан | Новий |
| Тип духової шафи | електричний |
| Колір корпусу | Інший |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Вага | 27 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Тип гриля | електричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 67 x 64 x 65 см |
| Додаткові функції | гриль, нижнє та верхнє нагрівання, Таймер, конвекція |
| Кількість програм | 11 |
| Кількість скел дверцят | 2 |
| Потужність гриля | 1500 Вт |
| Об'єм | 71 л |
| Особливості | COOK3, механічний програматор, відкидний гриль, піца, дротяні напрямні, разморозка, Таймер, індикатор попереднього нагрівання, примусова вентиляція |
| Підсвітка | Да |
| Розміри ніші для вбудовування | 58.3-58.5 х 56-56.8 х 56 см |
| Система очищення | Smart Clean |
| Тип | Електричний |
| Тип напрямних | телескопічні |
| Керування | Механічне |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 384 ₴









