-25%

Духова шафа Gorenje BOS6737SYB (i241412)
26 599 ₴
20 047 ₴
- Готово до відправки
- Код: 241412
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Більше ніякої драми зі складними налаштуваннями. Ідеальна ручка з підсвічуванням та користувальницький інтерфейс пропонують користувачеві справді спрощений досвід з автоматичними передустановками програм та функцій, автоматичними операціями та більш простими ручними налаштуваннями. Простий спосіб запікання на пару. Ця програма створює ідеально пропарене середовище, яке гарантує, що хліб матиме високий ріст і хрумку скоринку. Все, що потрібно зробити, це налити трохи води в неглибоке деко, вибрати програму ExtraSteam та дозволити духовці зробити всю роботу. Легкий доступ, легке очищення. Скло дверцят легко знімається, що полегшує очищення і, таким чином, забезпечує чудовий огляд духовки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Словенія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Клас енергоспоживання | A |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Вага | 28.7 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип гриля | інфрачервоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішнє покриття | TouchFree |
| Габарити | 66 x 62 x 67.5 см |
| Кількість програм | 11 |
| Кількість скел дверцят | 2 |
| Потужність гриля | 2300 Вт |
| Об'єм | 77 л |
| Особливості | AirFry, ExtraSteam, Gratin, IconLed, PerfectGrill, SuperSize, Захист від перегрівання, Повільне випікання, плавне відчинення й зачинення дверцят, зі склопакетом, форма HomeMade Plus, швидке нагрівання духовки |
| Підсвітка | Да |
| Розміри ніші для вбудовування | 59 - 60 x 56 - 56.4 x 55 см |
| Система очищення | Eco Clean, очищення парою |
| Тип | Електричний |
| Тип напрямних | дротяні |
| Керування | механічно-сенсорна |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 047 ₴








