-9%

Духова шафа Gorenje BPS6737E04DBG (e241406)
22 699 ₴
20 585 ₴
- Готово до відправки
- Код: 241406
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Словенія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Дисплей | Так |
| Тип гриля | інфрачервоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 59,5х59,5х56,4 см |
| Додаткові функції | верхнє нагрівання, гриль, гриль з обдувом, нижнє та верхнє нагрівання, нижнє нагрівання, розморожування, Таймер, термостат, конвекція |
| Кількість програм | 10 |
| Кількість скел дверцят | 2 |
| Потужність гриля | 2500 Вт |
| Об'єм | 77 л |
| Особливості | блокування панелі керування, швидке нагрівання духовки, Захист від дітей, Таймер, тангенційний вентилятор |
| Підсвітка | Да |
| Розміри ніші для вбудовування | 59 х 59 х 56 см |
| Система очищення | піролітична |
| Тип | Електричний |
| Тип напрямних | дротяні |
| Керування | механічно-сенсорна |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 585 ₴









