-1%

Плита Hansa FCMW58023 (m240227)
16 149 ₴
16 036 ₴
- Готово до відправки
- Код: 240227
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подивіться, наскільки витончений вигляд може мати газова плита Hansa. Ергономічні лінії чавунної решітки, блиск скляного покриття, зручно розташовані елементи керування, широкий модельний ряд — досить, щоб визначитися з вибором.
Дизайн плит Hansa спроектований міжнародним дизайн-бюро CODE.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansa |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 41 кг |
| Характеристики духової шафи | |
| Гриль | Так |
| Кількість стекол дверцят духовки | 2 |
| Конвекція | Так |
| Тип гриля | електричний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішнє покриття | емаль легкого очищення |
| Висота | 85 см |
| Газ-контроль | поверхні |
| Глибина | 60 см |
| Зони нагрівання | газові |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість напрямних | 5 |
| Матеріал решіток поверхні | чавун |
| Потужність і тип конфорок | Задня ліва 1.8 кВт , Передня ліва 1 кВт , Передня права 2.85 кВт, Задня права 1.8 кВт |
| Напруга/частота | 220 В/50 Гц |
| Особливості духовки | 8 ступенів нагрівання , швидке попереднє нагрівання , решітка, стандартний деко |
| Під'єднання до балонного газу | Да |
| Підсвітка | Да |
| Корисний об'єм | 62 л |
| Режими приготування | верхнє нагрівання + гриль , гриль, нижнє нагрівання , гриль + верхнє нагрівання + вентилятор |
| Тип | комбінована (газ + електро) |
| Тип духовки | Електрична |
| Тип напрямних | рельєфні |
| Тип очищення | емаль легкого очищення |
| Функції духовки | разморозка |
| Колір | Білий |
| Ширина | 50 см |
| Електрозапалювання | конфорки |
| Електропідпалювання поверхні | окрема кнопка |
| Ящик для посуду | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 036 ₴
