
Плита Greta KGG 50 MN 13 W (u240029)
8 594 ₴
- Готово до відправки
- Код: 240029
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Газова плита, 4 газові конфорки, газ контроль конфорок та духовки, решітка сталева, газова духовка об'ємом 54 л, механічне керування, ширина 50 см.
Конфорки: Передня ліва, кВт 2,85, Передня права, кВт 1, Задня ліва, кВт 1,75, Задня права, кВт 1,75.
Потужність газового пальника духової шафи, кВт 1,75.
Розбірні дверцята духової шафи. Кількість скла дверей духовки 2. Спосіб очищення Емаль легкого очищення.
Аксесуари: глибоке деко, грати
Регульовані ніжки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRETA |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 26.1 кг |
| Характеристики духової шафи | |
| Кількість стекол дверцят духовки | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішнє покриття | емаль легкого очищення |
| Висота | 85 см |
| Газ-контроль | духовка "поверхні" |
| Глибина | 60 см |
| Зони нагрівання | газові |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість напрямних | 4 |
| Кришка варильної поверхні | немає |
| Матеріал решіток поверхні | сталь |
| Потужність і тип конфорок | Задня ліва 1.75 кВт , Передня ліва 2.8 кВт , передня права потужністю 1 квт, Задня права 1.7 кВт |
| Особливості | нижнє нагрівання |
| Особливості духовки | решітка, стандартний деко |
| Під'єднання до балонного газу | Да |
| Корисний об'єм | 54 л |
| Режими приготування | нижнє нагрівання |
| Тип | Газова |
| Тип духовки | Газова |
| Тип напрямних | рельєфні |
| Тип очищення | каталітична |
| Колір | Білий |
| Ширина | 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 594 ₴




