-6%

Плита Hansa FCMS582258 (v239926)
14 777 ₴
13 845 ₴
- Готово до відправки
- Код: 239926
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansa |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики духової шафи | |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Кількість стекол дверцят духовки | 2 |
| Конвекція | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 85 см |
| Газ-контроль | поверхні |
| Глибина | 60 см |
| Зони нагрівання | газові |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість напрямних | 4 |
| Кришка варильної поверхні | Да |
| Матеріал решіток поверхні | чавун |
| Потужність і тип конфорок | Задня ліва 1.8 кВт , Задня права 1.8 кВт , Передня ліва 2.8 кВт, Передня права 1 кВт |
| Напруга/частота | 220 В/50 Гц |
| Підсвітка | Да |
| Корисний об'єм | 62 л |
| Тип | комбінована (газ + електро) |
| Тип духовки | Електрична |
| Тип напрямних | рельєфні |
| Тип очищення | традиційний |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Ширина | 50 см |
| Електрозапалювання | конфорки |
| Електропідпалювання поверхні | в ручці |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 845 ₴









