-3%

Морозильна камера Gorenje F4142PW (t174801)
13 599 ₴
13 235 ₴
- Готово до відправки
- Код: 174801
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Техніка, якій 15 років і більше, споживає втричі більше енергії, ніж нова. Нові моделі Gorenje мають відмінну теплоізоляцію, пристрої мають поліпшене ущільнення дверцят, найсучасніші компоненти системи охолодження та електронне регулювання, що зводить споживання енергії до мінімуму. Спеціальний ящик для легкого доступу до заморожених продуктів. Спеціально розроблена висувна шухляда у вигляді лотка в морозильній камері забезпечує чудовий огляд заморожених продуктів, що зберігаються, - навіть ті, що знаходяться в самому кінці, не можна не помітити. Шухляда розташована у верхній частині морозильної камери. Ящик можна повністю висунути, щоб дотягнутися до всіх речей у ящику.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кліматичний клас | N, ST, T |
| Кількість компресорів | 1 |
| Загальний об`єм | 153 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 43.5 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час збереження температури без електроенергії | 20 годин |
| Висота | 143.4 см |
| Глибина | 54.2 см |
| Клас енергоефективності | A++ |
| Кількість відділень | 4 |
| Потужність заморожування | 7.6 кг/24 год |
| Особливості | камера свіжості, ручка навісна вертикальна, Перенавішові двері |
| Корисний об'єм | 153 л |
| Спосіб встановлення | окремішній |
| Суточне споживання ел. енергії | 0.209 кВт |
| Температура в морозильній камері | min -18 С |
| Тип компресора | звичайний |
| Тип відділень | полиці |
| Хладагент | R600a |
| Колір | Білий |
| Ширина | 55 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 235 ₴

