
Пральна машина Vestel W4S08T1 (e174161)
11 156 ₴
- Готово до відправки
- Код: 174161
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пральна машина з фронтальним завантаженням макс. 4 кг, віджимання 800 об/хв, прання вовни, швидке прання, функція Антиалергія
Програми: бавовна, попередня, еко, синтетика, шерсть, спортивний одяг, ручне прання
Функція Антиалергія забезпечує повну гігієну білизни, скорочує кількість поширених алергенів та бактерій після прання
Вибір швидкості віджимання, вибір температури прання, блокування від дітей
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vestel |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас віджиму | D |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 60 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 84.5 см |
| Глибина | 36.2 см |
| Дисплей | Да |
| Кількість програм | 15 |
| Максимальне завантаження білизни | 4 кг |
| Максимальна швидкість віджимання, об/хв | 800 об./хв |
| Особливості | індикація залишку часу до закінчення прання |
| Споживання води за 1 цикл | 39 л |
| Споживання електроенергії за 1 цикл | 0.76 кВт/год |
| Програми прання | антиалерген , швидке прання , віджимання , попереднє прання, ручне прання , синтетика , спорт , бавовна , вовняні вироби , джинси |
| Спосіб встановлення | окремішній |
| Технічні особливості | замок від дітей |
| Тип | Автомат, вузькі 32-47 см |
| Функції | швидке прання, вибір температури прання, вибір швидкості віджимання |
| Колір дверцят | білий |
| Ширина | 59.7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 156 ₴
