-7%

Посудомийна машина Beko DIN34322 (w173471)
15 299 ₴
14 166 ₴
- Готово до відправки
- Код: 173471
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Beko DIN34322 має універсальний дизайн, підійде для будь-якої кухні. Вона відноситься до числа вбудованих посудомийних машин, тому ви можете бути спокійні за житловий простір на вашій кухні. Посудомийна машина повнорозмірна. За один робочий процес вона може впоратися з 13 комплектами посуду. Сенсорне управління - безпечне і надійне управління, яке не підведе вас. Машина виконана в високому класі енергоспоживання - А ++.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 49 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 86 см |
| Глибина | 65 см |
| Завантаження | 13 комплектів посуду |
| Кількість програм | 4 |
| Особливості | 2 розбризкувачі, Регульовані ніжки, використання таблеток "усе в 1", система пом'якшення води, система захисту від протікання |
| Програми | clean&shine, eco 50 хв, швидка, Половинне завантаження, інтенсивна |
| Тип | Вбудована |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Ширина | 66 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 166 ₴
