
Посудомийна машина Bosch SMV2IVX00K (x173299)
24 999 ₴
22 864 ₴
- Готово до відправки
- Код: 173299
InfoLight — індикатор, який повідомляє вам, коли ваша посудомийна машина працює
Точка на підлозі під посудомийною машиною, що світиться, горітиме протягом ходу програми і автоматично згасне після її завершення.
AquaStop: 100% гарантія від протікання води протягом усього терміну служби приладу
Збої в роботі обладнання, як видається, завжди відбуваються в найнезручніші моменти, що коштує вам як грошей, так і дорогоцінного часу. Наші посудомийні машини з системою AquaStop складаються зі спеціального шланга з подвійними стінками, запобіжного клапана та підлогового бака з вимикачем поплавця, які забезпечують 100% захист від протікання. Щобільше, Bosch пропонує довічну гарантію на весь термін служби вашого пристрою. Отримуйте бездоганні результати, на які ви можете покластися день у день.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 48 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 81.5 см |
| Глибина | 55 см |
| Завантаження | 13 комплектів посуду |
| Кількість програм | 5 |
| Особливості | класc мойки a, клас сушіння a, режим половинного завантаження, можливість під'єднання до гарячої води |
| Програми | quick l, автоматична 45-65°c |
| Тип | Вбудована |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 59.8 см |
- Ціна: 22 864 ₴






