-9%

Посудомийна машина Gorenje GS520E15S (w173280)
16 999 ₴
15 515 ₴
- Готово до відправки
- Код: 173280
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Посудомийна машина Gorenje GS520E15S вузька модель сріблястого кольору. Верхній кошик регулюється за висотою для зручного розміщення посуду різних розмірів. Захист від протікання AquaStop запобігає затопленню в кімнаті, зберігаючи меблі та іншу техніку. Звуковий сигнал після завершення циклу підвищує зручність експлуатації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Словенія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 47 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 84.5 см |
| Глибина | 60 см |
| Завантаження | 9 комплектів посуду |
| Кількість програм | 5 |
| Особливості | можливість під'єднання до гарячої води, індикація наявності ополіскувача, використання таблеток "усе в 1", індикація наявності солі |
| Програми | швидка, попереднє ополіскування, ECO |
| Тип | окремішня |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 44.8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 515 ₴




