
Посудомийна машина Indesit DSCFE1B10SRU (q173264)
13 999 ₴
13 851 ₴
- Готово до відправки
- Код: 173264
Вузька посудомийна машина Indesit DSCFE1B10SRU окремостояща, із завантаженням 10 комплектів. Клас енергоспоживання A+. Завдяки інверторному двигуну, встановленому на посудомийній машині Indesit DSFO3T224C, ваша дитина спатиме спокійно, коли вона працює. Інверторний двигун знижує рівень вібрації та шуму, при цьому споживає менше енергії, забезпечуючи ідеальні результати миття. Інтенсивне миття відрізняється підвищеною температурою та збільшеним часом. Підходить для каструль, сковорідок та посуду із засохлими залишками їжі. Посудомийна машина Indesit DSCFE1B10SRU обладнана системою захисту від затоплення. У разі обриву шланга, що подає, система захисту автоматично відключає подачу води, щоб запобігти затопленню будинку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Indesit |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 51 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 85 см |
| Глибина | 59 см |
| Завантаження | 10 комплектів посуду |
| Кількість програм | 6 |
| Особливості | 3 температурні режими, щоденна мийка |
| Програми | ECO, щоденний, Половинне завантаження, попереднє ополіскування, експрес-програма, інтенсивна |
| Тип | окремішня |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 45 см |
- Ціна: 13 851 ₴




