
Термос Grunhelm 500 мл (GVF005) (l321377)
1 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: 321377
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Термос для гарячої та холодної їжі, підходить для походів, пікніків, далеких поїздок, для занять спортом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Тип | Термос |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.49 кг |
| Тип термоса | харчовий |
| Дизайн | чоловічий "жіночий" |
| Комплектація | кришка |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь |
| Можна мити в посудомийній машині | Да |
| Об'єм | 0.5 л |
| Розміри | 152 х 105 х 105 мм |
| Збереження тепла | 12 год (за температури довкілля 20 °C) |
| Збереження холоду | 4-10 °C/6 год (за температури довкілля 20 °C) |
| Теплоізоляція | вакуум |
| Тип горловини | Широка |
| Тип постачання | один предмет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000 ₴
