
Настільна лампа OfficePro на монітор SL050B (SL050B) (w754992)
709 ₴
- Готово до відправки
- Код: 754992
Завдяки індексу передачі кольору RA>80, лампа забезпечує природне та комфортне освітлення, яке не спотворює кольори на екрані та навколо вас. Насолоджуйтесь плавним регулюванням яскравості від 10% до 100%, щоб створити ідеальну атмосферу в будь-який час доби.
Лампа оснащена трьома режимами колірної температури, що дозволяє легко налаштувати освітлення під ваші потреби. Оберіть тепле світло (3200K) для розслаблення та відпочинку перед екраном, переключіться на нейтральне світло (4500K) для динамічних ігор або використовуйте холодне світло (6800K), щоб підвищити концентрацію під час роботи.
SLO50B розроблена з урахуванням сучасних потреб: вона ідеально підходить для великих моніторів, забезпечуючи ширшу зону освітлення всього робочого простору завдяки 84 потужним діодам. Керування лампою інтуїтивне та приємне завдяки сенсорній панелі. Один дотик дозволяє змінити колірну температуру, а утримання кнопки допоможе плавно відрегулювати яскравість. Для миттєвого доступу до максимального освітлення передбачена окрема кнопка. Також лампа має зручний таймер автоматичного вимкнення через 60 хвилин.
Встановлення лампи не потребує зайвих зусиль завдяки адаптивному кріпленню, яке підходить для моніторів товщиною від 1 до 50 мм. Механізм надійно фіксується як на тонких, так і на товстих екранах, економлячи дорогоцінне місце на вашому столі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OfficePro |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип | Настільна лампа |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 250 г |
| Ширина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-керування | Немає |
| Можливість заміни лампи | вбудована (незамінна) |
| Вимикач | сенсорний |
| Максимальна потужність | 5 Вт |
| Матеріал | Пластик |
| Спрямованість світла | вниз |
| Напруга | 5 В |
| Особливості | Таймер |
| Підходить для | для монітора |
| Регулятор яскравості | Да |
| Спосіб встановлення | накладна |
| Стиль | лофт |
| Тип використовуваної лампи | LED-стрічка |
| Тип лампи | скринбар |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип цоколя | без цоколя |
| Колірна температура | змінювана |
- Ціна: 709 ₴









