
Батарея універсальна Baseus 10000mAh PicoGo 20W PD, QC, USB-A, 2*USB-C, Black (P10076801123-00) (p754898)
1 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: 754898
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 170 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 10000 mAh |
| Вихідний струм | 2.4 A |
| Розмір | 115 x 70 x 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴








