
Машинка для стрижки Rowenta TN182LF0 (f308365)
1 126 ₴
- Готово до відправки
- Код: 308365
Легко підстрижені зачіски в домашніх умовах
Т-подібне лезо машинки для стрижки спеціально розроблено для точного укладання волосся та стрижки.
Отримайте індивідуальний крій
Cut & Style Stylization поставляється з 3 гребінцями (1-3-5 мм) — ідеально підходить для виконання стрижки з вицвітанням.
Надзвичайно міцні леза
Леза, покриті золотим титаном, розраховані на 15 років служби. Внутрішнє випробування на витривалість лез відповідно до протоколу Groupe SEB на 30 продуктах, 2020 р.
Довговічний акумулятор
Насолоджуйтесь сеансами різання без стресу! Літій-іонний акумулятор забезпечує 90 хвилин роботи.
Повний комфорт використання
Компактний дизайн забезпечує легке використання, а також зручність бездротового та водонепроникного використання.
Простий моніторинг батареї
Світлодіодний індикатор батареї дозволяє легко перевірити стан батареї для повного спокою. Ніколи більше не розряджайтеся!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rowenta |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість насадок | 3 |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 230 г |
| Вага в пакованні | 440 г |
| Час автономної роботи | до 180 хвилин |
| Час заряджання | 1.5 часа |
| Габарити | 14 х 4 х 3.5 см |
| Габарити в пакованні | 22.3 x 15 x 5.5 см |
| Довжина стриження | 1 - 5 мм |
| Додатково | леза не вимагають змащення |
| Комплектація | олія для змащення лез |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип мотора | роторний |
| Тип керування | повзункове |
| Тип встановлення довжини | знімні насадки |
| Функції | вологе чищення |
| Ширина ножа | 36 мм |
- Ціна: 1 126 ₴
