-5%

Радіокерована іграшка KS Drive Aston Martin Valkyrie 1:24 шавлієвий (250GAVGS) (l752714)
925 ₴
877 ₴
- Готово до відправки
- Код: 752714
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KS DRIVE |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Вага | 172 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 4,7 см |
| Довжина: | 18,8 см |
| Ширина | 8,2 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 877 ₴





