-8%

Радіокерована іграшка KS Drive Chameleon (SL-6083RH) (g752713)
1 497 ₴
1 372 ₴
- Готово до відправки
- Код: 752713
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KS DRIVE |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Вага | 485 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 10 см |
| Довжина: | 34,5 см |
| Ширина | 15,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 372 ₴




