
Драбина Voltronic 80см, до 150кг, 3 сходинки з гумовими килимками, металева (YT43382) (z742065)
1 332 ₴
- Готово до відправки
- Код: 742065
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість секцій | 2 |
| Кількість ступенів | 3 шт. |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | драбина |
| Висота майданчика | 80 см |
| Конструкція | одностороння |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 332 ₴

