-1%

Телевізор Ergo 40JFS6800 (z714272)
9 499 ₴
9 364 ₴
- Готово до відправки
- Код: 714272
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ergo |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Операційна система | Google TV |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Функції | |
| Підтримувані формати | MPEG4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| CPU | ARM Cortex-A55*4 |
| DDR | 1GB |
| Flash Memory | 8G |
| HDR | з HDR |
| VESA | VESA (200х100 мм) |
| Wi-Fi | Да |
| Вага (без підставки) | 4.9 кг |
| Вага з підставкою | 5 кг |
| Діагональ екрана | 40" |
| Додатково | Google Play |
| Інтерфейси під'єднання | 2 x HDMI, 2 x USB , CI+ , Аудіовихід , 1 x RJ-45 |
| Контрастність | 5000:1 |
| Потужність динаміків | 2 х 10 (20 Вт) |
| Органи керування | мультимедійний пульт |
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Процесор зображення | CA55 x4 1.1GHZ |
| Розміри без підставки | 892 х 510.6 x 74.2 мм |
| Розміри з підставкою | 892 х 564.6 x 214.4 мм |
| Технології поліпшення зображення | Adaptive Luma Control , Dynamic Noise Reduction , Game Mode , HDR 10, Low Blue light , MPEG Noise reduction , HLG |
| Тип матриці | VA |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Тип телевізора | LED — телевізор, с Wi-Fi, Smart TV |
| Тип тюнера | цифровий DVB-S | цифровий DVB-S2" цифровий DVB-T | цифровий DVB-T2 | цифровий DVB-C |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Частота розгортання панелі | 60 Гц |
| Енергоспоживання | 33 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 364 ₴








