
Соковижималка Adler AD 4009 (h682725)
671 ₴
670 ₴
- Готово до відправки
- Код: 682725
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Споживана потужність | 60 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Для цитрусових |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 21 х 18.5 х 15 см |
| Особливості | Реверс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 670 ₴






