
Відро-туалет Алеана Граніт/сірий 22 л (алн 171096/граніт/сіре) (s596130)
492 ₴
- Готово до відправки
- Код: 596130
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відро-туалет Алеана виконане з поліпропілену. Добре підходить для приміщень, де немає стаціонарної каналізації. Відро-туалет Алеана стійке, має міцні, еластичні стінки, витримує вагу людини. Матеріал не вбирає запахи. Відро-туалет Алеана складається з безпосередньо відра, з прикріпленою перекидною ручкою та унітазною накладкою, із закріпленою на ній кришкою, які при необхідності розбираються і дають можливість якісно вимити відро.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Алеана |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 37 см |
| Глибина | 37 см |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Об'єм | 22 л |
| Особливості | міцна ручка, З кришкою |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 34 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 492 ₴




