
Точка доступу Wi-Fi Mikrotik CubeG-5ac60ay-SA (f742715)
10 147 ₴
- Готово до відправки
- Код: 742715
MikroTik Wireless Wire Cube Pro (CubeG-5ac60aypair) - комплект із двох попередньо налаштованих пристроїв Cube 60Pro ac (CubeG-5ac60ay). Наведіть пристрої Cube один на одного та увімкніть їх! Вони утворюють неймовірно швидке зашифроване бездротове з'єднання. Чистий Plug & Play!
MikroTik 802.11ay вже тут: насолоджуйтесь плавною роботою на частоті 60 GHz з Cube 60Pro ac та секторною антеною CubeSA 60Pro ac!
Давно минули ті часи, коли вам доводилося покладатися на кабелі для забезпечення швидкості та стабільності. Рішення на частоті 60 GHz забезпечують швидкість та стабільність оптоволокна, заощаджуючи при цьому багато часу та грошей на встановлення та обслуговування. Нова лінійка продуктів MikroTik Cube 60Pro виводить переваги мережі 60 GHz на новий рівень - зі стандартом 802.11ay для ще більших відстаней, стабільності, швидкості та зручності.
Cube 60Pro ac CPE дозволяє встановлювати надшвидкі з'єднання точка-точка на відстані до 1 км. І це ще не все - додана підтримка Channel 5 (використовуйте відповідно до місцевих законів та правил!), так що за необхідності ви можете досягати ще більших відстаней. У тестах Cube 60Pro ac легко підтримував надійне з'єднання на відстані понад 2.4 км. Поєднати два місця ще ніколи не було так просто!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Бездротовий |
| Загальні | |
| Висота | 95 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ширина | 82 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 115 мм |
| Додаткові можливості | GPS |
| Інтерфейси | LAN 10/100/1000 Мбіт/с |
| Кількість LAN портів | 1 |
| Моніторинг і керування | RouterOS |
| Набір | 1 точка доступу |
| Живлення | 18-48 В PoE (до 10 Вт) |
| Робоча частота | 5 / 6 ГГц |
| Робочий діапазон температури повітря | -40... + 70 C |
| Режими роботи | Wi-Fi цятка |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11 ac , IEEE 802.11 n , IEEE 802.3 af , IEEE 802.3at, IEEE 802.11 a |
| Стандарти мереж | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Тип антени | вбудована/незнімна |
- Ціна: 10 147 ₴


