
Джерело безперебійного живлення Njoy Renton 650 Plus (UPCSBLS665TRPCG01B) (v708001)
2 799 ₴
2 789 ₴
- Готово до відправки
- Код: 708001
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стабілізатор прискорення та зниження (AVR).
Стабілізація напруги
Автоматичний перезапуск під час відновлення змінного струму
Імітована синусоїда
Зарядка у вимкненому режимі
Функція холодного старту
Компактний розмір із локальними розетками для простого використання
Простий і легкий монтаж
Швидкий зарядний пристрій USB (тип C і тип A)
Низький рівень шуму
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NJOY |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.96 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Lb | Да |
| Можливість кріплення на стіну | 6 хв |
| Час перемикання | <4 мс |
| Габарити (ШхВхГ) | 267х165х87 мм |
| Габарити бази (ДхШхВ) | внутрішня |
| Діаметр | Немає |
| Тривалість роботи в режимі очікування | 4 |
| Тривалість роботи в режимі розмови | Немає |
| Кількість батарей | 1 |
| Матеріал | синусоїда |
| Потужність активна | 360 Вт |
| Потужність повна | 650 VA |
| Призначення | споживчі |
| Розмір | 230 В |
| Розривне навантаження | Да |
| Структура | Немає |
| Тип | 4 |
| Тип акумулятора | Да |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Формат | 162-290 В |
| Колір | пластик, Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 789 ₴



