-1%

Точка доступу Wi-Fi ASUS EBA63 (90IG0880-MO3C00) (v640888)
4 309 ₴
4 276 ₴
- Готово до відправки
- Код: 640888
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дводіапазонна точка доступу стандарту Wi-Fi 6 (802.11ax) класу AX3000: до 5 SSID і VLAN, Self-Defined Network, підтримка PoE і PoE+, зручний додаток для керування, сумісність з AiMesh
- Надійна й розширювана мережа – якісна мережа стандарту Wi-Fi 6 зі швидкістю до 3000 Мбіт/с, підтримка до 100 активних пристроїв і простота масштабування для задоволення потреб бізнесу, що змінюються.
- Безпека та можливість сегментування мережі – просте налаштування бізнес-мережі Wi-Fi за допомогою функції Self-Defined Network (SDN), а також підвищена безпека завдяки підтримці VLAN та до п’яти SSID для розділення пристроїв і визначення пріоритетів у різних бізнес-сценаріях.
- Підтримка PoE – підтримка живлення за технологією Power over Ethernet (PoE) і блоків живлення змінного струму, що забезпечує гнучкість у встановленні.
- Підходить для будь-яких приміщень – підтримка стельового й настінного кріплень для встановлення в різних бізнес-середовищах.
- Створений для безпеки й надійності – відповідність стандартам IEC60601-1-2, верхня частина виготовлена з матеріалів, що відповідають стандарту займистості пластмас UL94 5VB*.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека інформації | SSH , WPA2 , WPA2-ENT , WPA3 Personal , WPS, WPA |
| Вага | 426 г |
| Висота | 42 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Глибина | 160 мм |
| Додаткові можливості | 20/40/80/160 MHz bandwidth, NAT Pass-Through, UTF-8 у SSID, Інструменти діагностики, Резервне копіювання та відновлення, Система зворотного зв'язку, Системний журнал, Керування трафіком, Функції адміністрування, 1024-QAM high data rate |
| Інтерфейси | LAN 10/100/1000 Мбіт/с |
| Кількість LAN портів | 5 |
| Кількість антен | 4 |
| Максимальна швидкість | до 2.97 Гбіт/с км/год |
| Набір | 1 точка доступу |
| Живлення | 12 в/1.5 а |
| Підтримка MESH | Да |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Режими роботи | Mesh точка, Wi-Fi цятка |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11 a , IEEE 802.11 ac , IEEE 802.11 ax , IEEE 802.11 b , IEEE 802.11 g , IEEE 802.11 n, IEEE 802.3af PoE (Power over Ethernet) |
| Стан | Нове |
| Стандарти мереж | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Тип антени | вбудована/незнімна |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 276 ₴









